M&J to jedna z nowocześniejszych firm budowlanych w zachodniej Polsce.

Specjalizujemy się w budowie obiektów przemysłowych i biurowców dopasowanych indywidualnie do potrzeb klienta. Inwestycje realizujemy w systemie Zaprojektuj i Wybuduj, gdzie zmierzamy z Inwestorem przez cały proces, począwszy od znalezienia działki, poprzez formalności urzędowe i procedury projektowe, aż po budowę i odbiory.

Naszym atutem jest własne biuro projektowe, które daje pełną kontrolę nad planowaną inwestycją. Projektując, myślimy nie tylko o bieżącym przeznaczeniu obiektu, ale również o ewentualnej rozbudowie.
Zawsze podpowiadamy wszelkiego rodzaju rozwiązania, zarówno techniczne, jak i wizualne.

firma_mj_siedziba01

Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem firmy Astron, europejskiego lidera w dziedzinie hal stalowych. Zapewniają one nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Już na etapie projektowania klienci mogą odbyć wirtualny spacer po swojej inwestycji, dzięki trójwymiarowemu oprogramowaniu. Jeszcze nigdy budowa hali nie była tak prosta!

M&J posiada ogromną bazę sprzętową. Nasz park maszynowy daje gwarancję terminowości, dobrej organizacji pracy oraz wysokiej jakości wykonywania prac.

Jesteśmy liderem na rynku od 18 lat.

Przeczytaj również: