Odpowiedź jest prosta - pracownikiem Firmy M&J.

Wyjątkowy. Lubimy to słowo. Taki właśnie jest dla Firmy M&J; ten rok. Obchodzimy 20-lecie działalności. Już dwie dekady zajmujemy się projektowaniem i budową obiektów przemysłowych. Pod indywidualne, wyjątkowe potrzeby klienta.

Nasz menedżerski team M&J dąży do doskonałości dlatego za nami jedno z pierwszych szkoleń „Akademii Lidera”. To cykl warsztatów dla kadry zarządzającej. A zarządzanie w twardej branży, jaką niewątpliwie jest branża budowlana, wymaga miękkich umiejętności. Jakich?

Jak motywować pracowników, jak rozwiązywać konflikty, jak podtrzymywać motywację w zespole, feedback dla pracownika (który jest inspiracją a nie oceną), zarządzanie czasem, radzenie sobie ze stresem… i wiele, wiele innych tematów… bo zawsze można robić to lepiej… a wszystko pod okiem Edyty Hubskiej, trenerki biznesu, business&well-being coach.

To nie był wykład, to były zajęcia, warsztaty, czyli konkretnie i na temat. A znając naszych liderów padło mnóstwo pytań. Jednak jak zobaczycie na zdjęciach prawdziwy lider potrafi też… słuchać.

Przeczytaj również: