Konferencja naukowa pod takim hasłem odbyła się 5.05.2022 r. na Uniwersytecie Zielonogórskim. Nie mogło nas tam zabraknąć.

Organizatorzy to Okręgowy Inspektorat Pracy w Zielonej Górze i Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska UZ. O bezpieczeństwie nigdy za wiele. Jak podaje inspekcja pracy, w ubiegłym roku o 20 procent wzrosła ilość wypadków na budowach. Całe szczęście nie przyczyniliśmy się do tych statystyk. Odpukać w niemalowane.

Wykłady o bezpieczeństwie połączono z trendami w budownictwie. Zenon Bambrowicz, prezes zarządu Lubuskiej Izby Budownictwa prześledził przemiany w architekturze przez ostatnie 30 lat. Nasza firma zwyciężyła konkurs Lubuski Mister Budowy w 2020 roku, w kategorii budownictwo przemysłowe. Docenioną inwestycję dla firmy Lumel zrealizowaliśmy w systemie zaprojektuj i wybuduj. To lubimy najbardziej – zająć się zadaniem od początku do końca.
Dla naszych klientów mamy po drodze jeszcze bonus. Wiemy jak nowa siedziba firmy jest ważna dla inwestora. Firma to jego dziecko, projekt to marzenie. I kiedy już taki projekt stworzymy – zapraszamy inwestora w podróż. Gogle VR na nos. Klient może przejść się po nowej firmie czy hali zanim ją dla niego wybudujemy. Zwiedzić ją i … zakochać się. A kiedy to już się stanie wkraczamy na teren budowy by urzeczywistnić marzenia.
Dlatego nikogo nie dziwi, że podczas konferencji chętnych do wirtualnego podróżowania po projektach naszego autorstwa było wielu. A te emocje … „Ja chcę jeszcze”… zresztą, sami spójrzcie na zdjęcia.

Przeczytaj również: